GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Status
bg: Статус

en: Type
bg: Тип

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Direction
bg: Посока

en: Trigger
bg: Тригер
