GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Remove
cy: Symud

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Text
cy: Testun

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Start
cy: Dechrau

en: End
cy: Diwedd

en: Direction
cy: Cyfeiriad

en: Trigger
cy: Sbardun
