GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Label
da: Etiket

en: Text
da: Tekst

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: End
da: Slut

en: Selector
da: Vælger

en: Machine name
da: Internt navn

en: About
da: Om

en: Direction
da: Retning
