GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Status
fi: Tila

en: Type
fi: Tyyppi

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Selector
fi: Valitsin

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: Direction
fi: Suunta

en: Click
fi: Klikkaus

en: Trigger
fi: Tilanne
