GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Text
gu: લખાણ

en: About
gu: વિશે
