GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to he translation catalogue (18 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Status
he: סטטוס

en: Type
he: סוג

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Label
he: תווית

en: Text
he: טקסט

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Selector
he: סלקטור

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Direction
he: כיוון

en: Trigger
he: גורם מפעיל
