GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Label
hy: Պիտակ

en: Text
hy: Տեքստ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Direction
hy: Ուղղություն
