GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Remove
ja: 削除

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: Text
ja: テキスト

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Start
ja: 開始

en: End
ja: 終了

en: Selector
ja: セレクター

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: About
ja: アバウト

en: Direction
ja: 方向

en: Trigger
ja: トリガー
