GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Type
ka: ტიპი

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Label
ka: სათაური

en: Text
ka: ტექსტი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან
