GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Status
ku: ڕەوش

en: Type
ku: جۆر

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Label
ku: پێناس

en: Text
ku: دەق

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: About
ku: دەربارە

en: Direction
ku: ئاڕاسته‌
