GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: Text
lt: Tekstas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: About
lt: Apie

en: Direction
lt: Kryptis

en: Trigger
lt: Spragtukas
