GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Status
lv: Statuss

en: Type
lv: Veids

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Label
lv: Etiķete

en: Text
lv: Teksts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: Selector
lv: Selektors

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par

en: Direction
lv: Virziens

en: Trigger
lv: Trigeris
