GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Text
nl: Tekst

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Start
nl: Begin

en: End
nl: Einde

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: About
nl: Over

en: Hover
nl: Zweven

en: Direction
nl: Richting

en: Click
nl: Klik
