GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Label
pl: Etykieta

en: Text
pl: Tekst

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Selector
pl: Selektor

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Direction
pl: Kierunek

en: Click
pl: Kliknięcie

en: Trigger
pl: Wyzwalacz
