GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
