GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Status
ro: Stare

en: Type
ro: Tip

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Label
ro: Etichetă

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: End
ro: Sfârşit

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Direction
ro: Direcție

en: Trigger
ro: Declanşator
