GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Status
ru: Статус

en: Type
ru: Тип

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Label
ru: Метка

en: Text
ru: Текст

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Start
ru: Начало

en: End
ru: Конец

en: Selector
ru: Селектор

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: Draggable
ru: Перетаскивание

en: Direction
ru: Направление

en: Click
ru: Клик

en: Trigger
ru: Триггер
