GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Status
si: තත්වය

en: Type
si: වර්ගය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති

en: Direction
si: දිශාව
