GSAP (Greensock) (1.0.1) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Text
ta: உரை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: About
ta: பற்றி

en: Direction
ta: திசை

en: Trigger
ta: தூண்டல்
