GSAP (Greensock) (1.0.0-rc3) - en to es translation catalogue (18 entries)

en: User interface
es: Interfaz de usuario

en: Status
es: Estado

en: Type
es: Tipo

en: Remove
es: Eliminar

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Label
es: Etiqueta

en: Text
es: Texto

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Start
es: Comienzo

en: End
es: Final

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Draggable
es: Arrastrable

en: Direction
es: Dirección

en: Trigger
es: Disparador
