GSearch (Dataforsyningen) (1.0.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Address
et: Aadress

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus
