GSearch (Dataforsyningen) (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Address
fi: Osoite

en: Postal code
fi: Postinumero

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: Placeholder: @placeholder
fi: Kirjanmerkki: @placeholder
