GSearch (Dataforsyningen) (1.0.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Address
hu: Cím

en: Postal code
hu: Irányítószám

en: Latitude
hu: Földrajzi szélesség

en: Longitude
hu: Földrajzi hosszúság

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Full address
hu: Teljes cím

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder
