GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Save
ca: Desa

en: Address
ca: Adreça

en: Postal code
ca: Codi postal

en: Latitude
ca: Latitud

en: Longitude
ca: Longitud

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder
