GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Save
da: Gem

en: Address
da: Adresse

en: Postal code
da: Postnummer

en: Latitude
da: Breddegrad

en: Longitude
da: Længdegrad

en: Size of textfield
da: Størrelse på tekstfelt
