GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Save
lt: Saugoti

en: Address
lt: Adresas

en: Postal code
lt: Pašto kodas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder
