GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Save
pt: Guardar

en: Address
pt: Morada

en: Postal code
pt: Código postal

en: Size of textfield
pt: Tamanho do campo de texto

en: Placeholder
pt: Espaço reservado

en: Full address
pt: Endereço completo
