GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Address
ru: Адрес

en: Postal code
ru: Почтовый индекс

en: Latitude
ru: Широта

en: Longitude
ru: Долгота

en: Size of textfield
ru: Размер текстового поля

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Placeholder: @placeholder
ru: Заполнитель: @placeholder
