GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Save
tr: Kaydet

en: Address
tr: Adres

en: Postal code
tr: Posta kodu

en: Latitude
tr: Enlem

en: Longitude
tr: Boylam

en: Size of textfield
tr: Metin alanının boyutu

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Placeholder: @placeholder
tr: Yer tutucu: @placeholder
