GSearch (Dataforsyningen) (1.0.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Save
uk: Зберегти

en: Address
uk: Адреса

en: Postal code
uk: Поштовий індекс

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Placeholder: @placeholder
uk: Заповнювач: @placeholder
