GSearch (Dataforsyningen) (1.0.3) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Postal code
el: Ταχυδρομικός κώδικας

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Size of textfield
el: Μέγεθος του πεδίου κειμένου

en: Placeholder
el: Σύμβολο υποκατάστασης

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder
