GSearch (Dataforsyningen) (1.0.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save
fa: ذخیره

en: Address
fa: نشانی

en: Postal code
fa: کد پستی

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Placeholder
fa: جایگذار
