GSearch (Dataforsyningen) (1.0.3) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Save
ja: 保存

en: Address
ja: 住所

en: Postal code
ja: 郵便番号

en: Latitude
ja: 緯度

en: Longitude
ja: 経度

en: Size of textfield
ja: テキストフィールドの長さ

en: Placeholder
ja: プレースホルダー

en: Placeholder: @placeholder
ja: プレースホルダー: @placeholder
