GSearch (Dataforsyningen) (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Save
oc: Enregistrar

en: Address
oc: Adreça

en: Postal code
oc: Còde postal

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte
