GSearch (Dataforsyningen) (1.0.3) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Save
sk: Uložiť

en: Address
sk: Adresa

en: Postal code
sk: PSČ

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
