GSearch (Dataforsyningen) (1.0.4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Save
cs: Uložit

en: Address
cs: Adresa

en: Postal code
cs: PSČ

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder
