GSearch (Dataforsyningen) (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Save
gl: Gardar

en: Address
gl: Enderezo

en: Postal code
gl: Código postal

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Size of textfield
gl: Tamaño do campo de texto
