GSearch (Dataforsyningen) (1.0.4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Save
he: שמירה

en: Address
he: כתובת

en: Postal code
he: מיקוד

en: Latitude
he: קו רוחב

en: Longitude
he: קו אורך

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: Placeholder
he: שומר מקום
