GSearch (Dataforsyningen) (1.0.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Save
pl: Zapisz

en: Address
pl: Adres

en: Postal code
pl: Kod pocztowy

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder
