GSearch (Dataforsyningen) (1.0.6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Address
ar: العنوان

en: Postal code
ar: الرمز البريدي

en: Latitude
ar: خط العرض

en: Longitude
ar: خط الطول

en: Size of textfield
ar: حجم حقل النص

en: Placeholder
ar: الرمز البديل

en: Placeholder: @placeholder
ar: النص البديل: @placeholder
