GSearch (Dataforsyningen) (1.0.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Save
ro: Salvare

en: Address
ro: Adresă

en: Postal code
ro: Cod poştal

en: Latitude
ro: Latitudine

en: Longitude
ro: Longitudine

en: Size of textfield
ro: Dimensiune câmp text

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Placeholder: @placeholder
ro: Substituent: @placeholder
