GSearch (Dataforsyningen) (1.0.6) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save
sv: Spara

en: Address
sv: Adress

en: Postal code
sv: Postnummer

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Size of textfield
sv: Storlek på textfält

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
