GSearch (Dataforsyningen) (1.0.7) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Save
de: Speichern

en: Address
de: Adresse

en: Postal code
de: Postleitzahl

en: Latitude
de: Breitengrad

en: Longitude
de: Längengrad

en: Size of textfield
de: Größe des Textfeldes

en: Placeholder
de: Platzhalter

en: User input
de: Benutzereingaben

en: Placeholder: @placeholder
de: Platzhalter: @placeholder

en: Field size: @size
de: Feldgröße: @size
