GSearch (Dataforsyningen) (1.0.7) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Save
it: Salva

en: Address
it: Indirizzo

en: Postal code
it: Codice postale

en: Latitude
it: Latitudine

en: Longitude
it: Longitudine

en: Size of textfield
it: Dimensione del campo di testo

en: Placeholder
it: Segnalibro

en: Placeholder: @placeholder
it: Segnaposto: @placeholder
