GSearch (Dataforsyningen) (1.0.7) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Save
nl: Opslaan

en: Address
nl: Adres

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Full address
nl: Volledig adres

en: Placeholder: @placeholder
nl: Plaatshouder: @placeholder
