Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Images
ca: Imatges

en: Search
ca: Cerca

en: All
ca: Tot

en: Miscellaneous
ca: Miscel·lània

en: About
ca: Detalls
