Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Search
gl: Buscar

en: All
gl: Todo

en: Miscellaneous
gl: Miscelánea

en: About
gl: Información
