Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Images
id: Gambar

en: Search
id: Pencarian

en: All
id: Semua

en: Page size
id: Ukuran halaman

en: About
id: Tentang
