Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Images
is: Myndir

en: Search
is: Leit

en: All
is: Allt

en: Miscellaneous
is: Ýmislegt

en: About
is: Um
