Google Site Search (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Search
ja: 検索

en: All
ja: すべて

en: Miscellaneous
ja: その他

en: About
ja: アバウト
